galerie venis aranżacja wnętrz

Czy aranżacja wnętrz może być łatwa i przyjemna?

Oczywiście, że może. Dla osób, które interesują się, a może nawet pasjonują się urządzaniem wnętrz – na pewno tak. Ale co z tymi, którzy do tej pory nie specjalnie interesowali się wystrojem wnętrz i do tego mają mało czasu?

Takie osoby – jako potencjalnych klientów dostrzegły szybko firmy zajmujące się aranżacją, wyposażaniem i wystrojem wnętrz i postanowił się nimi zaopiekować. Dlatego właśnie powstał produkt o nazwie pakiety wykończeniowe. Polegają one na tym, że firma zajmuje się wnętrzem mieszkania czy domu kompleksowo, od A do Z, czyli:

  • spotykasz się z projektantem wnętrz i omawiasz Twoje potrzeby i oczekiwania,
  • wspólnie dobieracie materiały w ramach pakietu za określoną na początku cenę za 1 m2 wykończenia,
  • akceptujesz projekt i zestawienie materiałów,
  • realizacja: Twój osobisty projektant dba o punktualność dostaw, pilnuje, aby ekipy wykonywały swoją pracę idealnie i na czas.

galerie venis aranżacja wnętrzNie interesuje Cię dobór ekip remontowych, szukanie materiałów, jeżdżenie do sklepów, umawianie się na dostawy i wiele innych bardzo czasochłonnych czynności.

Jedną z firm oferujących kompleksowe aranżacje wnętrz – pakiety wykończeniowe są Galerie Venis, które do realizacji poszczególnych etapów nie potrzebują podwykonawców. Mają własne studio projektowe zatrudniające projektantów wnętrz , własne sklepy z wyposażeniem wnętrz (są bezpośrednim importerem płytek i innych materiałów do wykańczania wnętrz) oraz własne ekipy wykonawcze. Jest to modelowy schemat organizacyjny firmy oferującej pakiety wykończeniowe.

Póki co pakiety wykończeniowe nie są zbyt popularne w Polsce i raczej wykorzystywane przez developerów jako usługa dodatkowa przy sprzedaży mieszkań. Można jednak skorzystać z benefitów pakietów wykończeniowych zupełnie niezależnie.

Warto również wiedzieć, że oprócz braku kłopotów w pakietach wykończeniowych tkwi jeszcze aspekt finansowy – cała usługa (łącznie z materiałami) podlega 8% stawce VAT.

galerie venis aranżacja wnętrzI jeszcze raz powracając do modelowego przykładu Galerii Venis pełny zestaw korzyści:

  • oszczędność 15% – pakiety wykończeniowe są obciążone jedynie 8% stawką VAT,
  • możliwość pokrycia kosztów wykończenia jednym kredytem mieszkaniowym,
  • opieka projektanta,
  • selekcja materiałów ze specjalnie stworzonych katalogów wykończeniowych. Dla poszukujących czegoś specjalnego możliwość wyboru z ofert ponad 70 światowych producentów, których Galerie Venis są dystrybutorem,
  • brak kłopotów związanych z poszukiwaniem ekip budowlanych, koordynowaniem dostaw i nadzorem,
  • gwarancja 24 miesiące.

Aranżacja wnętrz nie musi być trudna!