Venis Nara - Galerie Venis na Wnętrza z klimatem

Płytki VENIS NARA docenione przez architektów

Trendy w aranżacji wnętrz co prawda nie zmieniają się tak szybko jak w modzie, ale w zasadzie co roku pojawiają się jakieś znaczące nowości.

Światowe fabryki ceramiki prześcigają się w prezentowaniu nowości na targach w Bolonii, Mediolanie czy Frankfurcie. Producenci płytek traktują targi jako tester tego, co zamierzają w kolejnym roku produkować. Zbierają opinie i komentarze, obserwują reakcję znaczących projektantów na targach i ostatecznie decydują co do swojej oferty. Nie wszystkie zaprezentowane kolekcje wchodzą później do produkcji, ale te, co już finalnie wejdą, mają duże szanse na powodzenie. Zwykle dzieje się jednak tak, że tylko kilka kolekcji w danym roku zyskuje popularność i ich produkcja jest kontynuowana przez kolejne lata.

Aranżacje wnętrz: Venis Nara - Galerie Venis na Wnętrza z klimatem

Czasem też zdarza się, że kolekcja płytek zyskuje szaloną popularność już w pierwszym roku produkcji. Tak właśnie stało się w przypadku ściennych płytek ceramicznych VENIS NARA, która zdobyła miano światowego bestsellera 2014, będąc jednocześnie najchętniej wybieraną płytką przez architektów wnętrz z całego świata. Wspomina też o tym oficjalny dystrybutor marki VENIS – salony sprzedaży GALERIE VENIS – na swojej stronie internetowej Galerie Venis wyposażenie wnętrz. .

W zasadzie popularność płytki VENIS NARA jest  w pełni zasłużona, ponieważ jest to kolekcja naprawdę wyjątkowa. Patrząc na płytkę, mamy wrażenie jak gdyby w ceramice był zatopiony jutowy sznurek. Oryginalna struktura płytki (VENIS NARA zalicza się grupy zwanej płytki strukturalne) oraz ich naturalna kolorystyka (blanco, beige i natural) dają projektantom wnętrz ogromne możliwości aranżacyjne. Jeśli jeszcze odpowiednio zaprojektowane jest oświetlenie, uzyskujemy wspaniałe efekty.

Kolekcja płytek ceramicznych VENIS NARA dodatkowo wzbogacona została o dekory DALIA, w których na „sznurkową” strukturę płytki naniesiono delikatny motyw liści. Z płytek VENIS NARA DALIA zwykle aranżuje się niewielkie fragmenty łazienek, ale cała ściana pokryta tymi płytkami również robi ogromne wrażenie.

Potencjał tkwiący w aranżacjach z kolekcją VENIS NARA dostrzegli również polscy architekci wnętrz. W ekskluzywnych salonach sprzedaży GALERIE VENIS płytki te należą do najczęściej wybieranych w tym roku!

  • Salon Targówek  (Park Handlowy Targówek), ul. Malborska 37, paw.B6
  • Salon Aleje (TTW Home), Al. Jerozolimskie 185
  • Salon Bartycka, ul. Bartycka 26, paw. 16A

 

Aranżacje wnętrz w GALERIE VENIS