mirror multimedia aranżacje łazienek

Aranżacje łazienek – mirror tv jako ciekawostka

Projekt domu, remont mieszkania to momenty, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad tym, co jest nam niezbędne, co chcielibyśmy mieć w nowym wnętrzu, co sprawiłoby nam radość, czego nam do tej pory brakowało.

Standardowe aranżacje łazienek

Wydawać by się mogło, że jeśli chodzi o projekt łazienki, nic nowego nie wymyślimy. Aranżacje łazienek są na ogół dość standardowe i polegają na rozmieszczeniu w pomieszczeniu niezbędnych urządzeń i przedmiotów, czyli: umywalki (ewentualnie dwóch), wanny lub prysznica (lub jednego i drugiego), sedesu, bidetu (jeśli mamy na niego miejsce). Znaleźć się też musi lustro do łazienki, szafka na drobiazgi i ewentualnie jakieś półeczki. To wszystko raczej standardowe aranżacje łazienek.

Mirror Multimedia aranżacje łazienek

Nowoczesna łazienka

A jeśli marzy nam się nowoczesna łazienka? Co ciekawego i oryginalnego możemy w niej umieścić? Kabinę prysznicową z głośnikami? To raczej mało przydatne, bo woda pod prysznicem skutecznie zagłusza wszelkie inne dźwięki.

A co byście powiedzieli na telewizor w łazience? Fajny pomysł, ale pojawiają się pytania – po pierwsze, gdzie znaleźć na niego miejsce, a po drugie, czy to jest bezpieczne (dla telewizora i dla nas). I tu z pomocą przychodzą zaawansowane rozwiązania techniczne oraz pomysłowość producentów. Firma Mirror Multimedia opracowała produkt pod nazwą telewizor w lustrze – mirror tv. Za taflą srebrnego lustra ukryty jest ekran telewizora. Zwykle jest on niezbyt duży, aby nie ograniczał widoku w lustrze. Mirror tv jest całkowicie bezpieczny – spełnia wszelkie wymogi techniczne dla urządzeń audio-video mających styczność z wilgocią czy będących narażonych na zachlapanie. Dodatkowo lustro z telewizorem w łazience może być wyposażone w powłokę anti-fog, zapobiegającą zaparowaniu.

mirror multimedia aranżacje łazienek

Najczęściej również włączenie telewizora zsynchronizowane jest z zapaleniem światła w łazience, tzn. włączenie światła powoduje włączenie telewizora. Ciekawy pomysł? Każda aranżacja łazienki na pewno zyska na zastosowaniu takiego rozwiązania.

Mirror Multimedia aranżacje łazienek

Efektownie i funkcjonalnie

Jest to pomysł na lustro do łazienki z dodatkową funkcjonalnością, która po pierwsze jest bardzo efektowna, a po drugie bardzo praktyczna. Już w czasie porannej toalety można obejrzeć bieżące wiadomości, a wieczorem obejrzeć ulubiony program podczas dłużej trwających zabiegów pielęgnacyjnych takich jak nakładanie maseczki czy chociażby zażywanie relaksującej kąpieli.

Inne szczegóły można sprawdzić na Mirror Multimedia aranżacja łazienki, telewizor w łazience,