Mirror Multimedia aranżacje kuchni

Nowoczesne aranżacje kuchni

Wielu z nas chciałoby mieć zamontowany telewizor w kuchni. W końcu w kuchni spędzamy dużo czasu przygotowując, a często też jedząc posiłki.

Najczęściej jednak nie tylko nie możemy znaleźć na niego odpowiedniego miejsca, ale boimy się, że zostanie zachlapany czy zaparowany i szybko przestanie nam służyć.

Aranżacje kuchni z hidden tv

Z gotowym rozwiązaniem dedykowanym właśnie do kuchni przychodzi firma Mirror Multimedia, dając możliwość po pierwsze ukrycia super cienkiego telewizora w zabudowie kuchennej, a po drugie oferując telewizor przystosowany do zmiennych temperatur i dużej wilgotności.

Mirror Multimedia aranżacje kuchni

Różne technologie

Mamy możliwość zastosowania kilku technologii, które determinować nam będzie nasza aranżacja kuchni.

Pierwszym rozwiązaniem jest ukrycie telewizora w zabudowie kuchennej tak, aby imitował kolejny sprzęt kuchenny, czyli na przykład wyglądał tak jak kuchenka mikrofalowa czy piekarnik. Po wyłączeniu telewizora wtapia on się całkowicie w zabudowę kuchenną i staje się niewidoczny.

Mirror Multimedia aranżacje kuchni

Inny sposób to tzw. glass tv, czyli umieszczenie matrycy LCD-LED za szklanym frontem szafki i pomalowanie pozostałej części frontu na kolor spójny z innymi szafkami. Rozwiązanie to jest stosowane w przypadku zabudowy kuchennej Lacobel. Ukryty telewizor nie stanowi dodatkowego mebla w kuchni.

Mirror Multimedia aranżacje kuchni

Projekty kuchni nowoczesnych przewidują coraz częściej umieszczenie tafli szkła w pasie pomiędzy dolnymi i górnymi szafkami. To również idealne miejsce na telewizor. Znajdują to zastosowanie lustra – graphite mirror tv (magic mirror) lub też szkło malowane w technologii Lacobel. Szklany pas ma najczęściej wysokość 60 cm, a szerokość do 240 cm. W obrębie tych wymiarów możemy planować wstawienie matrycy telewizyjnej. Zalecane wielkości ekranów można znaleźć na stronie producenta.

Bezawaryjność

Nowoczesna kuchnia to także bezawaryjność. Telewizory w lustrach oferowane przez Mirror Multimedia spełniają wszelkie normy stawiane urządzeniom pracującym w zmiennych warunkach temperaturowo-wilgotnościowych oraz w miejscach narażonych na zalanie, tłuszcz, detergenty czy parę wodną. Zaawansowany system pomiaru temperatury i wilgotności poszczególnych podzespołów panelu zawiaduje układem chłodzenia i wentylacji, dzięki czemu telewizory w lustrach mogą pracować bezawaryjnie nawet w systemie ciągłym.

Telewizor w lustrze to produkt wciąż mało znany w Polsce, chociaż zapewne grono odbiorców będzie się powiększać. Polacy lubią nowinki techniczne, a i projektanci wnętrz oferujący aranżacje kuchni coraz częściej sięgają po ten pomysł. Wiele inspirujących zdjęć z wykorzystaniem mirror tv jest do obejrzenia w galerii zdjęć na stronie Mirror Multimedia.

Mirror Multimedia telewizor do kuchni, aranżacje wnętrz kuchni.