płytki VENIS Sandstone Beige - doskonała imitacja naturalnego kamienia

Naturalność nadal w cenie

Często zadajemy sobie pytanie: co jest obecnie modne we wnętrzach, jakie kolory, struktury i proporcje obowiązują? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ zawsze koegzystuje ze sobą kilka wiodących trendów.

Jeśli chodzi o ceramikę, architekci i projektanci wnętrz wyczekują zwykle nowych kolekcji, które prezentowane są na targach w Bolonii we Włoszech. O nowościach z Bolonii napiszemy innym razem, a dziś chcemy pokazać jeden z głównych i bardzo cenionych obecnie trendów, który również potwierdziły nam oferty fabryk na targach. Jest nim moda na ciepłe, naturalne wnętrza.

Stonowana kolorystyka, naturalne faktury i materiały podobają się projektantom wnętrz i ich klientom. Trudno się dziwić, ponieważ w ten sposób urządzone wnętrza sprzyjają odpoczynkowi, relaksowi, są miłe i delikatne dla oka i również przyjemne w dotyku. Po prostu dobrze się w nich czujemy!

W ten trend idealnie wpisują się projekty Pani Anny Obrębskiej – właścicielki studia projektowania wnętrz Avocado.design, które Państwu prezentujemy. Intencją Pani Anny było stworzenie wnętrza harmonijnego i naturalnego, w którym na pierwszy plan wysuwają się piękne zdjęcia Jerzego Molona. Naturalnemu i ekologicznemu klimatowi zdjęć podporządkowane są pozostałe elementy wyposażenia. Wnętrza wykończone są naturalnymi materiałami: drewnem, kamieniem, skórą, wełną oraz płytkami ceramicznymi VENIS dla uwypuklenia organicznego charakteru wnętrza.

VENIS płytki drewnpodobne do łazienki, salonu, kuchni

W małej łazience na ścianach zostały użyte płytki drewnopodobne VENIS Hampton Brown w formacie 22 x 90 cm i VENIS Madagascar Beige w formacie 33,3 x 59,2 cm, a na podłodze VENIS Madagascar Beige o wymiarach 44,3 x 44,3 cm.

 

płytki VENIS Sandstone Beige - doskonała imitacja naturalnego kamieniaW niewielkim, ale przytulnym salonie podłogę zaprojektowano z płytek VENIS Sandstone Beige w formacie  45 x 90 cm.

 

płytki drewnopodobne VENIS - doskonałe na podłogi oraz na elewacje wewnętrzne w łazienkach, salonach i kuchniach

Druga, większa łazienka to VENIS Montecarlo Natural w formacie 44 x 66 cm (na podłodze i ścianie) oraz płytki drewnopodobne VENIS Block Roble o wymiarach 21,9 x 66 cm na ścianie.

Końcowy efekt aranżacji jest imponujący! Pani Annie Obrębskiej gratulujemy wysmakowanych pomysłów! Firmie VENIS gratulujemy konsekwencji w wymyślaniu i produkcji coraz doskonalszych płytek imitujących naturalne materiały!

Kontakt do Avocado.design: http://avocadodesign.pl/kontakt.html

Płytki VENIS dostępne w salonach sprzedaży GALERIE VENIS oraz sklepie internetowym: http://www.galerievenis.pl/